Eskiden el işi göz nuru olan havlu kenarı örnekleri artık günümüzde hazır yapılmaya başlanmış veya ihtiyacı olan havlu kenarı örnekleri satan yerlerden bu ihtiyaçlarını gidermektedirler. Kısaca eskiden herkes kendi yapardı veya yakın komşusuna veya tanıdığına en güzel havlu kenarı örneklerini yaptırırdır. Artık hazır almak daha kolay hale gelmiş durumda.

El iş motifler çok güzeller ve çok değerliler. Havlu kenarı örnekleri sade bir havlıya estetik ve güzellik katmaktadır. Havlu kenarı örnekleri çeşitleriyle ve renkleriyle kadınların estetik duygusuna yön vermekte.

Sizde beğendiğiniz bu el işi örgü motifleriyle ister tanıdığınıza ister kendiniz örnek çıkartarak havlu kenarı örnekleri yapılışını öğrenebilirisiniz.
Havlu kenarı örneklerinin arasına birde çiçek motifli havlu kenarları, meyve motifli havlu kenarları çok daha güzel ve şık bir hava katmaktadır.

Sizler için derlediğimiz havlu kenarlarını örnekleyerek ve kendinizde bir şeyler katarak en moda havlu kenarı örneklerinizi örebilirsiniz.