Peki siz bu fotoğrafa ilk baktığınızda ne görüyorsunuz?

Patlama

Eğer bir patlama görüyorsanız iyi bir hayal gücünüz olduğunu gösterir. bu sizin için çok iyi bir şey. Çünkü sanatsal faaliyetler tam sizin işiniz. Bir düşünün bakalım küçükken şarkı söylemekten ya da dans etmekten hoşlanır mıydınız? Hayatın tadını çıkarmak için her zaman yeni hobiler edinmek sizin işiniz.

İki El
Eğer bu resme bakınca iki el görüyorsanız sizin de iyi bir hayal gücünüzü var ama sadece bu değil o hayal günüz her zaman mantığa dayanıyor. Çevrenizde olup biteni çok rahat görüp yorumluyorsunuz.Tabi aynı zamanda açık görüşlü bir insansınız çevreden gelen eleştirileri gayet sakin bir şekilde dinleyebiliyorsunuz.Soğukkanlılığınız ve keskin zekanız size en panik anlarda bile çözüm üretmenize yardımcı olabilir.

Ağaç
Eğer siz de ağaç görüyorsanız bu resimde en ufak detayları bile farkedebilirsiniz. Bu özelliğiniz sizi çevrenizdekilere karşı daha duyarlı ve hassas hale getiriyor.Tabi buarda insanlarla nasıl konuşulacağını insanlardan aradığınız cevapları nasıl alacağınızı da çok iyi biliyorsunuz.

Hiçbirşey

Eğer bu resimde hiçbirşey göremiyorsanız ya da şekiller allak bulak oluyorsa o zaman bir durun siz biraz fazla yorulmuşsunuz dinlenin.